تبلیغات با پوش نوتیفیکیشن

ارسال پیام تبلیغاتی به صورت متن وعکس به کاربرانی که اپلیکیشن و برنامه های موبایلی را روی موبایل یا تبلت خود نصب کرده اند را تبلیغات پوش نوتیفیکیشن میگویند.
گاهاً شما دیده اید که پیامی در قسمت بالای گوشی خود مبنی بر آپدیت برنامه ویا اپلیکیشنی خاص نمایش داده می شود و یا در اپ های خبری، نوتیفیکیشن آخرین اخبار ارسال می گردد.
در کل به هر پیامی که در قسمت نوتیفیکیشن های دستگاه خود می بینید حتی پیامهای مروبط به تلگرام یا اینستاگرام و …
پوش نوتیفیکیشن گفته می شود و کاربردهای مختلفی دارد.
با خدمات پوش نوتیفیکیشن ، تبلیغ خدمات و کالای خود را به چندین هزارا کاربر فعال موبایلی بصورت انبوه ارسال کنید و بازخورد آن را در کسب و کار خود مشاهده نمایید.

یکی از مزایای نوتیفیکیشن تبلیغاتی؛ این است که مخاطبان شما واقعی هستند. بر خلاف روشهای دیگر که به صورت ساختگی و بی هدف در کانال‌ها عضو میشوند و یا ربات ها وارد سایت میشوند، می‌توانید تعداد زیادی عضو واقعی برای کانال و یا وبسایت خود داشته باشید. اگر بخواهید از طریق خرید ممبر اقدام به افزایش عضو کانال خود نمایید ممکن است تعداد زیادی از آن ها ممبر واقعی نباشد!

همچنین نکته مثبت دیگر می تواند میل و رغبت شخصی افراد به عضو شدن در کانال و یا وبسایت شما باشد. با این مورد می توانید کانال،سایت و یا اپلیکیشن خود را معروف‌تر کرده و به مراتب اعضا بیشتری جذب نمایید! می توانید از نتیجه و کیفیت کار نیز مطمئن باشید. تبلیغ نوتیفیکیشن شما به صورت کاملا حرفه ای ساخته می شود و این کار باعث جلب توجه افراد بیشتری می شود.

یکی دیگر از مزایای تبلیغات نوتیفیکیشن که می توان به آن اشاره کرد، این است که شما می توانید به راحتی و در مدت زمان بسیار کم محصولات خود را در زمان بندی های معین با روش های مختلفی مثل عکس، متن و … به صدها نفر معرفی کنید. 
یکی دیگر از مزایای تبلیغات نوتیفیکیشن که جالب ترین مزایای آن نیز به شمار می رود، این است که اگر کاربر آنلاین نباشد، تبلیغ شما در صف قرار خواهد گرفت و زمانی که کاربر آنلاین شود، بلافاصله پیام شما برای او ارسال خواهد شد.

_ امکان باز شدن صفحات وب و سایت شما و درج متن و عکس

_ باز کردن مارکت های اپلیکیشن موبایل مثل بازار و گوگل پلی

_ امکان باز شدن صفحه تماس و یا ارسال پیامک در گوشی کاربر

_ امکان تبلیغات و باز شدن لینک های کانال تلگرام و پیج های اینستاگرام و …

.

.

جهت تبلیغ و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

ما بیش از یک میلیون کاربر جهت ارسال تبلیغات در اختیار داریم.